Het team van De Kustlijn in 2021-2022

Op De Kustlijn werken we met een fijn team van professionele en enthousiaste leerkrachten.

Het schoolteam 2020 - 2021
 
 
   

Groep 1-2 A

Juf Wilma
woensdag om de week, donderdag, vrijdag
wilma.oskam@isobscholen.nl

Juf Romy
maandag, dinsdag, woensdag om de week
romy.liefting@isobscholen.nl

 

Groep 1-2 B

Juf Julia
maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
julia.vankappel@isobscholen.nl

 

 

Groep 3

Juf Karin
maandag, dinsdag 
karin.maartense@isobscholen.nl

Juf Pauline
woensdag, donderdag, vrijdag
pauline.vandenakker@isobscholen.nl

Groep 4

Juf Maaike
maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag  
maaike.korver@isobscholen.nl

 

Groep 5

Juf Ineke
maandag, dinsdag, woensdag  
ineke.spitteler@isobscholen.nl

Meester Jelmer
donderdag, vrijdag
jelmer.zonneveld@isobscholen.nl

Groep 6

Juf Merel
dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
merel.groot@isobscholen.nl

Juf Cindy
maandag
cindy.buur@isobscholen.nl

Groep 7

Juf Annemieke
maandag, woensdag, donderdag, vrijdag
annemieke.vanleijden@isobscholen.nl

Juf Cindy
Dinsdag
cindy.buur@isobscholen.nl


 

Groep 8

Meester Lars
maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
lars.beukers@isobscholen.nl
 

Vakleerkracht muziek

Jacqueline Tromp
vrijdag
jacqueline.tromp@isobscholen.nl
 

Vakleerkracht gym

Marjolein Seegers
Dinsdag
 
 
 

Intern begeleider

Linda Reijnders
maandag, donderdag, vrijdag
linda.reijnders@isobscholen.nl
 
     

Administratie

Martine Assink
dinsdagmiddag
martine.assink@isobscholen.nl
 

Conciërge 

Herman Spitteler 
donderdag
herman.spitteler@isobscholen.nl

Directeur

Theo Huting
dinsdag, woensdag, donderdag
theo.huting@isobscholen.nl